logo-959.png

Оплата


     Ціни, вказані на сайті, є остаточними і не вимагають доплат при стандартних умовах поставки. Доплата здійснюється тільки за додаткові послуги (збірка меблів, монтаж, винос на поверх, доставка, виклик майстра). 


При замовленні товару у деяких випадках передбачається передоплата в розмірі 10%-50% від суми замовлення.  Розмір передоплати і її потребу визначає менеджер, який обробляє Ваше замовлення.  


У звязку з нестабільний курсом іноземних валют на товари іноземного виробництва проводиться 100% оплата, щоб зафіксувати ціну на сьогодняшній день. Якщо Ви вносите тільки завдаток за товар, ціна перераховується по актуальному курсу на момент відгрузки товару. 
При відправлені товару за допомогою кур'єрских служб передбачається  передоплата у розмірі 10% від вартості товару. 


Можливі способи оплати: 


 53734bea31396.jpeg      

   Готівковий розрахунок. Оплата проводиться готівкою кур'єру при доставці, або в магазині при самовивозі. Разом з товаром передається товарний і касовий чеки, а також гарантійний талон.

 img-kassa.jpg    

Оплата через Банк. Ви можете оплатити замовлення в будь-якому відділенні Банку. За послугу з переказу грошей з Вас візьмуть від 1 до 5% від вартості замовлення, в залежності від регіону. Перерахування грошей на рахунок магазину, займе близько до 7 робочих днів.

 173745__max_news.jpg    

 Оплата через банк на карту Приват Банку. Ви можете перерахувати суму замовлення на розрахункову карту Приват Банку, вартість комісії 1% від суми. Даний спосіб підходить для авансу за замовний товар.

dostavkaOplata.jpg   

  Оплата через пос термінал (POS). Оплата здійснюється карткою VISA або MasterCard кур'єру при доставці або в магазині при самовивозі. Разом з товаром передається товарний і касовий чеки, а також гарантійний талон. 

 5732b7eb82418.jpg  

 Оформлення меблів в кредит. Оформлення кредиту відбувається за наявності документів (рахунок-фактура, паспорт, інд. Код). Рахунок-фактуру Ви можете отримати на свій e-mail. Менеджер по замовленню проінформує місце оформлення кредиту на Ваш товар. 

postpay.jpg     

   Оплата товару при отриманні. Оплата товару проводитися через кур'єрські служби доставки, в момент отримання товару на дому або на складі поштової служби. Вартість відправлення грошей післяоплатою від 5% до 30% від суми замовлення.

 5454.jpg  

Авансовий платіж на замовний товар - здійснюється через готівковий розрахунок, перерахування грошей на карту Приват Банку, перерахування грошей на розрахунковий рахунок магазина.

      Додатковий спосіб оплати для власників - кредитних, зарплатних, депозитних, пенсійних карт незалежно від вашого банку. Тепер, ви можете перерахувати нам гроші за своє замовлення, не виходячи з дому, або офісу. Переказ грошових коштів без комісій. Перейдіть за посиланням https://sendmoney.privatbank.ua/, введіть свою інформацію, підтвердіть оплату, передзвоніть в магазин для оповіщення оплати. Оплата - застави, або повного розрахунку за товар, проводитися тільки після підтвердження менеджера вашого замовлення, та уточнення його залишків.