logo-959.png

Доставка


      Інтернет-магазин меблів "http://959.com.ua " виконує доставку будь-якого товару зі свого асортименту, через поштові служби доставки, безпосередньо до кінцевого споживача, не займаючи зайвого часу у своїх клієнтів. Доставка кур'єрською службою: 


      Ви зможете розрахувати приблизну вартість поставки товару у ваше місто, при необхідності є можливість замовлення товару безпосередньо до квартири. Для цього Вам необхідно уважно ознайомиться з умовами поставок товару через служби доставки. Ми рекомендуємо службу доставки, з якою у нас угода на вигідних умовах для отримувачів. 

8db0e5394f.jpg

      
    Ми готові відправити Ваше замовлення, будь-якою іншою кур'єрською службою за вашим бажанням. При отриманні товару на складі поштової служби або за вказаною адресою доставки, уважно огляньте отриманий товар, якщо на товарі виявлено механічні пошкодження при транспортуванні, зверніться до адміністрації поштової служби, напишіть заяву на пошкодження товару, товар забирати не варто. Якщо ви не виконали написані нами дії, претензії про рекламації товару не приймаються. 


Умови безкоштовної доставки по Україні: 
1. На товарі повинна бути мітка "Безкоштовна доставка по Україні" 
2. Доставка відбувається на склад кур'єрської служби у Вашому місті, доставка до під'їзду оплачується окремо. 
3. Якщо доставка відбувається наложеним платежем, повернення коштів оплачує покупець у розмірі 20 грн+ 2% від суми замовлення, тому рекомендуємо оплатити всю суму повністю перед відправкою.
4. Деякі замовлення в залежності від суми можуть відправлятись безкоштовно, інформацію уточняйте у менеджера. 

5. *Крім міста Львова.

 kvartirniy_pereezd.jpg

Умови доставки нашим транспортом: 

  • Доставка до під'їзду по м. Львову - 200 грн., За містом відстань до 20 км. - 300 грн., Доставка по області та інші міста нашим транспортом, розраховується за тарифом 15,00 грн. - 1 кілометр. Самовивіз товару за адресою: м. Львів, вул. Кукурудзяна, 2
  • Доставка до під'їзду по м. Хмельницький - 80 грн.,(можливі зміни, уточняйте у менеджера) За містом відстань до 20 км. - 200 грн., Доставка по області та інші міста нашим транспортом, розраховується за тарифом 10,00 грн. - 1 кілометр. Самовивіз товару за адресою: м. Хмельницький, вул.Соборна 14/2

Вартість доставки меблів з нашого магазину в інші міста України - згідно з розцінками кур'єрських служб.


Час доставки:

276201_1.jpg


Час доставки узгоджується з менеджером служби доставки, який обов'язково зв'яжеться з Вами найближчим часом, після того, як Ви зробите своє замовлення. 
Увага! Неправильно вказаний номер телефону, неточний чи неповний адресу можуть призвести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте Ваші персональні дані при реєстрації і оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується. 
Доставка виконується щодня з 10:00 до 19:00 години, в суботу з 10:00 до 18:00, в неділю доставки немає. Меблі, замовлені Вами в неділю, доставляються в понеділок. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі: 

  • якщо замовлення підтверджено менеджером Служби доставки до 12:00, товар може бути доставлений на наступний робочий день між 10:00 і 15:00 або між 15:00 і 19:00; 
  • якщо замовлення підтверджено менеджером Служби доставки після 12:00, товар може бути доставлений на наступний робочий день між 15:00 і 18:00. 
Ви також можете вказати будь-яке інше зручний час доставки, і покупка буде доставлена в зручний Вам час. Інший час доставки, а також час доставки в населені пункти області визначається за домовленістю з клієнтом. 

Місце доставки: 

UKRAINE.jpg 

Доставка здійснюється за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо необхідно доставити меблі за іншою адресою, необхідно повідомити адресу менеджеру Служби доставки, який зв'яжеться з Вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті. 
Правила: 
При доставці Вам будуть передані всі необхідні документи на купівлю меблів: товарний, касовий чеки, гарантійний талон. При оформленні покупки в кредит, Вам будуть передані рахунок-фактура, для оформлення товару. Ціна, зазначена в переданих Вам кур'єром документах, є остаточною, кур'єр не володіє правом коригування ціни. Вартість доставки виділяється в документах на купівлю окремою графою.